Komplexné stavebné riešenia

Zatepľovanie bytových domov
Nízkoenergetické domy
Podlahové kúrenie Schlüter
Elektrické vykurovanie Schlüter
Špeciálne balkóny a terasy
Termovízia fasády domu

Pozrite si všetky produkty a služby

Služby

Vyberte si z ponuky našich produktov a služieb

Projekty domov a projekčná činnosť
Spoločnosť FIAMO, s. r. o. ponúka v prípade potreby a záujmu spoluprácu s našimi projekčnými partnermi, ktorí pripravia projektové dokumentácie podľa vašich potrieb a požiadaviek. Naši partneri sú autorizovaní inžinieri pre celý rad aktivít.

Zatepľovanie
Obnoviť a zatepliť Váš bytový dom Vám prinesie výhody ako zvýšenie kvality a pohodlia bývania či výrazné úspory spotreby energií. Spoločnosť FIAMO, s. r. o. ako dlhoročný obchodný partner firmy Henkel Slovensko s.r.o. používa pri svojich realizáciách hlavne zatepľovacie systémy Ceresit Ceretherm.

Podlahové kúrenie
Naša spoločnosť Vám ponúka realizáciu podlahového kúrenia Schlüter-BEKOTEC-THERM. Šírenie tepla veľkou plochou robí z podlahového vykurovania ideálne médium pre ekologické a ekonomické vykurovanie.

Elektrické vykurovanie
Ponúkame Vám realizáciu elektrického vykurovania Schlüter-DITRA-HEAT-E. Patentovaná technológia inovatívneho systému ponáka veľmi efektívne riešenie výroby tepla s následným vykurovaním cez steny či podlahy.

Systém ISPonte
Univerzálny nosný systém pre tepelene izolované steny.

Balkóny a terasy
Ponúkame Vám špeciálne riešenia pre balkóny a terasy. Profily, ukončovacie profily, odvodňovacie a drenážne systémy, separačné rohože Schlüter. V ponuke nájdete aj obklady a dlažby značky Ströher.

Nízkoenergetické a pasívne domy
Krok správnym smerom a bývanie budúcnosti. Vývoj v stavebníctve sa bude zameriavať najmä na zvyšovanie energetickej účinnosti stavieb. K takýmto stavbám sa radia aj nízkoenergetické a pasívne domy.

TERMOVÍZIA DOMU
Termovízia, termosnímkovanie, termokamera, alebo tiež termovízna diagnostika funguje na podobnom princípe ako nočné videnie. Pomocou infračerveného žiarenia vypočíta povrchovú teplotu objektu a tým odhaľuje „slabé miesta“ stavby kade uniká teplo, miesta potencionálneho výskytu a tvorby plesní...


AKTUALITY

Začiatok realizácie obnovy rodinného domu Tajovského 48

Pozrieť foto


Kontakt

FIAMO, s. r. o.
Južná trieda 1597/78
040 01 Košice
Slovensko

+421 919 225 551
fiamo@fiamo.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku

Prihláste sa k odberu
newslettera: