Komplexné stavebné riešenia

Zatepľovanie bytových domov
Zatepľovanie rodinných domov
Podlahové kúrenie Schlueter
Elektrické vykurovanie Schlueter
ISPonte - nosný systém
Termovízia fasády domu

Pozrite si všetky produkty a služby

Termovízia domu

Chcete ušetriť na kúrení a zbaviť nepríjemnej vlhkosti a vzniku plesní? Rezervujte si termovíziu domu už dnes!

Rezervujte si termín na diagnostiku domu:

➔ Napíšte nám na info@fiamo.sk

Termovízia, termosnímkovanie, termokamera, alebo tiež termovízna diagnostika funguje na podobnom princípe ako nočné videnie. Pomocou infračerveného žiarenia vypočíta povrchovú teplotu objektu a tým odhaľuje „slabé miesta“ stavby kade uniká teplo, miesta potencionálneho výskytu a tvorby plesní. Termovíziu je možné vykonať iba pri dostatočne nízkych vonkajších teplotách (teplotný rozdiel medzi interiérom a exteriérom musí byť aspoň 10-15°C) preto práve jesenné a zimné obdobie – a s ním spojené ranné, či nočné mrazy sú ideálne obdobie pre jeho vykonanie. Termovízia sa vykonáva spravidla v skorších ranných hodinách, kým fasáda nie je vystavená slnečnému svitu.

PRE PRIHLÁSENÝCH DO 4.3.2022 DIAGNOSTIKA FASÁDY NEZATEPLENÉHO DOMU SO ZĽAVOU 50%, IBA ZA 80€ 40€ A ZADARMO PRE PRVÝCH 3 ZÁUJEMCOV!

Čo všetko odhalí termovízia?

Hlavným a najčastejšie vyskytujúcim problémom sú tepelné mosty. Tie vznikajú najčastejšie pri nadokenných a naddverových prekladoch, pri okrajoch strechy, pri atike, v mieste napojenia stropných nosných prvkov s obvodovou stenou, alebo pri vyložení nosných konštrukcií balkóna a lodžií. Všetky miesta s tepelnými mostami treba prekryť efektívnym tepelnoizolačným materiálom s takou hrúbkou, aby bol pokles vnútornej povrchovej teploty čo najnižší. Termovízia preto odhalí aj zle osadené, respektíve netesniace okná a dvere, poruchy hydroizolácie, nedostatočné vyplnenie konštrukcie tepelnou izolácioua odhalí aj miesta potencionálneho výskytu plesní.

Čo všetko dostanem, ak si objednám diagnostiku?

  • Naši technici prídu ku Vám s potrebným vybavením.
  • Vykonáme termovízne merania exteriéru aj interiéru.
  • Na základe získaných údajov vypracujeme výstupnú správu.
  • Označíme a popíšeme problematické/kritické miesta.
  • Vypracujeme návrh opatrení a riešenie na mieru.

Koľko to stojí?

CENA TERMOVÍZNEHO MERANIA JE 80€ S DPH

PRE PRIHLÁSENÝCH DO 4.3.2022 DIAGNOSTIKA FASÁDY NEZATEPLENÉHO DOMU SO ZĽAVOU 50%, IBA ZA 80€ 40€ A ZADARMO PRE PRVÝCH 3 ZÁUJEMCOV!

Cena termovízneho merania je 80€ s DPH (pre prihlásených do 4.3.2022 platí zľava 50% - cena 40 € s DPH) a zahŕňa náklady na dopravu (pre zákazníkov z Prešova, Košíc a okolia), vyhotovenie infračervených snímok, výstupnú správu a návrh opatrení a riešenie na mieru. Naši technici prídu ku Vám s potrebným vybavením.

➔ Napíšte nám na info@fiamo.sk

Objednajte si termovíziu domu:

Polia označené symbolom * sú povinné.
Na zadaný email Vám príde potvrdzujúca správa.


Kliknutím na tlačidlo "odoslať formulár" súhlasíte s podmienkami tejto internetovej stránky. Vaše osobné údaje spracovávame pre účely obchodných oznámení v elektronickej podobe. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.

AKTUALITY

Začiatok realizácie obnovy rodinného domu Tajovského 48

Pozrieť foto


Kontakt

FIAMO, s. r. o.
Južná trieda 1597/78
040 01 Košice
Slovensko

+421 919 225 551
fiamo@fiamo.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku

Prihláste sa k odberu
newslettera: