Komplexné stavebné riešenia

Zatepľovanie bytových domov
Nízkoenergetické domy
Podlahové kúrenie Schlüter
Elektrické vykurovanie Schlüter
Špeciálne balkóny a terasy
Termovízia fasády domu

Pozrite si všetky produkty a služby

Podlahové kúrenie

Podlahové kúrenie Schlüter-BEKOTEC-THERM

Šírenie tepla veľkou plochou robí z podlahového vykurovania ideálne médium pre ekologické a ekonomické vykurovanie. Pri tradičných podlahových vykurovacích systémoch je v praxi obtiažné zladiť stavebné, konštrukčné, fyzikálne a kúrenárske požiadavky na podlahové vykurovanie a konečnú podlahovú vrstvu, čo spôsobuje užívateľom rôzne problémy.

Kompletný systém Schlüter-BEKOTEC-THERM tieto problémy úplne rieši a je chránený medzinárodným patentom. Je to ľahko koordinovateľný ucelený systém, racionálny a efektívny, s nízkou konštrukčnou výškou a krátkou dobou zhotovenia tak pri novostavbách ako i pri rekonštrukciách. Je vhodný pre bytové i pre obchodné priestory.

Neprehliadnite na našom webe:
Výhody podlahového kúrenia Schlüter

0bce2480c7e64c1aa78929dd9f937e48.jpg

BEKOTEC – predstavuje techniku obkladovej konštrukcie a THERM – predstavuje vykurovacie komponenty. Systém vychádza z tenkej vrstvy poteru pokladaného na dosku s výliskami BEKOTEC. Pnutie v potere sa odbúrava v sieti výliskov. Pri použití Schlueter DITRA 25 alebo Schlueter DITRA-DRAIN 4 alebo Schlueter DITRA-HEAT je možné okamžite po dosiahnutí pochôdznej tvrdosti poteru ukladať dlažbu alebo dosky z prírodného kameňa. Malý objem poteru a umiestnenie topných trubiek v blízkosti povrchu umožňuje rýchle nahriatie alebo vychladenie podlahy. Prepojené vzduchové kanáliky separačnej rohože DITRA zabezpečujú rovnomerné šírenie tepla. Schlüter-BEKOTEC-THERM tak predstavuje rýchle reagujúcu „keramickú klima podlahu“ , ktorú je možné prevádzkovať energeticky úsporne aj pri veľmi nízkych teplotách vody na vstupe.

Na BEKOTEC-THERM je možné položiť aj krytinu z iných materiálov. Podlahové vykurovanie BEKOTEC-THERM sa na Slovensku i v zahraničí už niekoľko rokov osvedčuje všade tam, kde sú kladené požiadavky na rýchly postup stavby a ekologické vykurovanie.

Neprehliadnite na našom webe:
Konštrukčné skladby podlahového kúrenia Schlüter


AKTUALITY

Začiatok realizácie obnovy rodinného domu Tajovského 48

Pozrieť foto


Kontakt

FIAMO, s. r. o.
Južná trieda 1597/78
040 01 Košice
Slovensko

+421 919 225 551
fiamo@fiamo.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku

Prihláste sa k odberu
newslettera: